Topstylinterier

Doplňkový sortiment

Tapety

Velice zajímavá záležitost, která dodává interiérům osobitou originalitu a nadčasovost. V naší nabídce najdete tapety papírové, vinylové, vliesové, textilní a nyní jsme naši nabídku rozšířili i o prodej tapet z přírodních materiálů jako jsou např. sisal, korek, bambus nebo slída od firmy Rash textil. Tyto přírodní tapety nejen že působí velice přirozeným a ojedinělým dojmem, ale nesou s sebou i výhody, jako jsou akustická a tepelná izolace.

Odkazy na firmy (přímo na sortiment tapet), které zastupujeme a kteří na vyžádání pošlou vzorek kterékoliv tapety ze své nabídky: Rasch textil, Prestigious textiles, Caselio, Romo, Villa Nova, BLACK edition/Iroko, BLACK edition/Astratto, BLACK edition/Xanthina, Zinc textile/Glamorama, Zinc textile/Surround, Blendworth, Thibaut, Harlequin, Anthology

Detail

Koberce

Pro komletní doladění interiéru jsme naši nabídku rozšířily i o koberce bytové a zátěžové. Jedná se převážně o celoplošné koberce o rozměrech 4,00 a 5,00 m, které lze variabilně obšívat i tvarovat. Za povšimnutí určitě stojí i kolekce ručně tkaných kusových koberců Fabula living 2016 - koberce vynikají jak použitým materiálem (novozélandská vlna, len, bavlna a viskóza), tak i jednoduchými vzory a tradičním zpracováním. 

 

Detail

Porty a střapce

Dekorativní porty, třásně, točené šňůry, úvazy, střapce, ... od jednoduchých až po bohatě zdobené v mnoha barevných variantách, skvěle dokreslují a podtrhují charakter moderních i stylových interiérů.

 

Detail

Decorativní prvky a lišty

Dekorativní prvky a lišty od firmy ORAC Decor nabízejí množství možností. V kolekcích naleznete jak unikátní výběr luxusních, kreativních profilů a dekoračních doplňků, tak i jednoduché, vysoce elegantní a nadčasové lišty různých velikostí, stejného tvaru, určené pro mladou generaci. Sortiment zahrnuje stropní lišty, garnýžové profily, rozety, kopule, podlahové lišty, stropní obklady, stropní lišty pro nepřímé osvětlení + osvětlovací prvky, lastury, rohy s lemovacími lištami, multifunkční profily, patky, dveřní obložky a panely, konzole a modiliony, sloupy, pilastry, byblos, niky a krbová obložení.


Podlahové lišty jsou nárazuvzdorné a voděodolné a jsou opatřeny základovou barvou pro snazší malování. Většina z nich nabízí kanál pro ukrytí kabelů a jejich syntetický polymerový materiál splňuje nejvyšší standard z hlediska kvality a odolnosti. Značný počet lemovacích a podlahových lišt je k dispozici i ve flexibilní variantě: Orac Flex, díky které tyto lišty snadno a elegantně zakomponujeme i do zakřivených stěn a stropů.

Nová krycí podlahová lišta SX171 je určena k možnému zakrytí již existujích podlahových soklů.Tím se stává ideálním řešením ve všech renovačních projektech, kde je obtížné odstranit staré podlahové lišty nebo skrýt el. kabeláž. Vítěz: Smart Design Award - Intirio 2016.

krycí podlahová lišta

 

Více informací ohledně produktů ORAC Decor na www.oracdecor.com/cz.

Detail

Kontaktujte nás

Vpřípadě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat přes níže uvedený formulář.

Ochrana osobních údajů

Informace o zpracování a ochraně osobních údajů nalezente zde

© 2015 top styl interier s.r.o. | Vytvoření webových stránek: IR-webdesign.com Vyškov | Odkazy | auto